-20%
Sleepo Collection
Adele Ruokapöytä Valkopigmentoitu Tammi Ø 130
Current price 796 EUR
Previous price 995 EUR
Varastossa. Toimitetaan välittömästi.
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
- Pyöreä tamminen pöytälevy
- Paneeliverhoiltu jalka
- Pelkistetty, skandinaavinen ulkonäkö
Hoito-ohjeet
- Pyyhi kevyesti kostealla liinalla.
- Pidä pöytää kunnossa käyttämällä huonekaluvoiteita.
- Käytä aina alustaa suojaamaan pintaa.
- Pöytä on testattu kestämään 10 kilon kuormitus levyn reunassa, mikä katsotaan normaaliksi kuormitukseksi tälle tyyppiselle pöydälle.
- On tärkeää tietää, että pilaripöydillä ei ole täysin samaa vakautta kuin tavallisilla jalkapöydillä.
- Voit tehdä pöydästä mahdollisimman vakauden lisäämiseksi varmista, että mukana toimitetut huopatassut asetetaan niin lähelle pöydän reunaa kuin mahdollista.
- Myös alustalla, jolla pöytä seisoo, on merkitystä. Pöytä, joka esimerkiksi seisoo pehmeällä matolla, ei ole yhtä vakaa kuin pöytä, joka seisoo tasaisella lattialla.
Sopii yhteen ruokapöydän tuolien kanssa
Casper Ruokatuoli Valkoinen Pigmentoitu/Luonto
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Valkoinen Pigmentoitu Tammi |
| Pöytälevy | Tammiviilu |
| Jalat/Runko | Paneloidut jalat massiivitammea ja vaneria |
| Ulkomitta | 130 cm |
| Ulkosyvyys | 130 cm |
| Ulkokorkeus | 73 cm |
| Pöydänlevyn Paksuus | 22 mm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Pitkäsivu | 40 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Lyhytsivu | 40 cm |
| Jalan Paksuus | 50 cm |
| Jalkojen Korkeus | 71 cm |
| Istuinten lukumäärä | 6 st |
| Asennus | Vaatii jonkin verran kokoonpanoa |
| Kokonaispaino | 43 kg |
| Valmistusmaa | Vietnam |