Nordic Home
Amanda Baarituoli Pellava
Current price 358 EUR(2–pak)
Toimitusaika: 3-5 viikkoa
2
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Amanda baarituoli on kokovaluharkkotuoli pehmustetulla istuimella ja selkänojalla, jotka tarjoavat korkeaa mukavuutta. Täydellinen keittiösaarelle tai baaripöydälle.
Tuolissa on jalkatuki, käsinojat ja säädettävä korkeus välillä 95,5–110 cm. Sen tyylikäs muotoilu tekee siitä helpon yhdistää moderneihin koteihin.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Pellava |
| Mitata | (KxLxS): 95,5-110x51x53 cm |
| Ulkomitta | 51 cm |
| Ulkosyvyys | 53 cm |
| Materiaali | Rauta, Pellava |
| Istuimen leveys | 38 cm |
| Istuimen syvyys | 40 cm |
| Suurin paino | 110 kg |
| Pinottava | Ei |
| Kääntötoiminto | Kyllä |
| Martindale | 25000 |
| Valmistusmaa | Kiina |