Urban Nature Culture
Lugn Sivupöytä Pähkinä 39x38
Current price 339 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Pähkinäpuu |
| Pöytälevy | Pähkinäpuusäleikkö |
| Jalat/Runko | Massiivipuinen Pähkinäpuu |
| Ulkomitta | 42 cm |
| Ulkosyvyys | 42 cm |
| Ulkokorkeus | 45 cm |
| Laatikko | Kääntyvä pöytälevy säilytystilalla |
| Valmistusmaa | Latvia |
Sentrum sivupöytä ruskea Ø 40
Japan Sivupöytä Carob Brown 45x34x32
Macy A Sivupöytä Walnut 55cm
Audacious sivupöytä black oak/sterling 40x60
Moon Rahipalli Sametti Greige 80cm
Dreamtime Pussilakana GOTS Percale Summer 270x270