Zimmer ruokatuoli harmaa/musta
Hübsch
Arch käsinojatuoli light grey
Current price 538 EUR(2–pak)
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
Värin kuvaus
2
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Tuoli Arch tarjoaa modernin tulkinnan ajattomasta klassikosta. Valmistettu FSC-sertifioidusta puusta, Arch-tuolilla on kestävä design, joka kestää vuosia. Sen tukeva selkänoja varmistaa hyvän mukavuuden, mikä tekee siitä täydellisen valinnan pitkiin illallisiin tai perhetapaamisiin. Pinottavan ja kompaktin muotoilunsa ansiosta Arch-tuoli ei ole vain tyylikäs vaan myös käytännöllinen – täydellinen kaikkiin tiloihin.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Vaaleanharmaa |
| Materiaali | Rauta, Vaneri |
| Istuin | Plywood |
| Jalat/Runko | Rauta |
| Selkänoja | Plywood |
| Mitata | (KxLxP): 48 x 48 x 82 cm |
| Ulkomitta | 48 cm |
| Ulkosyvyys | 48 cm |
| Ulkokorkeus | 82 cm |
| Istuinkorkeus | 47 cm |
| Käsinojan Korkeus | 69 cm |
| Pinottava | Kyllä |
| Suurin paino | 150 kg |
| Vähimmäisostomäärä | 2 st |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Kokonaispaino | 8 kg |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Dan Form
Current price 124 EUR
Previous price 309 EUR
Varastossa
+ 3 versiota
Dan Form
Zed Ruokatuoli Desert Sand
Myydään 2-pakkauksessa!
Current price 390 EUR(2–pak)
Previous price 558 EUR
Varastossa
+ 5 versiota
Sleepo Collection
Casper Käsinojallinen tuoli Ruskeapetsattu/Luonnonväri
Current price 207 EUR
Previous price 259 EUR
Varastossa
+ 5 versiota
Sleepo Collection
Casper Käsinojallinen tuoli Karamelli/Valkoinen
Current price 207 EUR
Previous price 259 EUR
Varastossa
+ 5 versiota
Sleepo Collection
Casper Käsinojallinen tuoli Pähkinä/Valkoinen
Current price 207 EUR
Previous price 259 EUR
Varastossa
+ 5 versiota
Sleepo Collection
Casper Käsinojallinen tuoli Valkoöljytty/Valkoinen
Current price 207 EUR
Previous price 259 EUR
Varastossa
+ 5 versiota
Sleepo Collection
Casper Käsinojallinen tuoli Ruskeapetsattu
Current price 231 EUR
Previous price 289 EUR
Varastossa