Hübsch
AtHand Kiinnitettävä sängynpääty Natural
Current price 169 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Ek |
| Materiaali | MDF |
| Ulkomitta | 37 cm |
| Ulkosyvyys | 32 cm |
| Ulkokorkeus | 13 cm |
| Asennus | Kokoamaton |
| Suurin paino | 20 kg |
| Kokonaispaino | 6 kg |
| Pakkauskoko | (SxLxK): 41,8 x 36,5 x 8,5 cm |
| Pakettien Määrä | 1 st |
| Valmistusmaa | Kiina |
Shadow Ladattava Pöytävalaisin Grey/Beige Ø25
Diablo Kattokruunu Mattavalkoinen/Ruusukulta Ø50
Mika Lamppujalka Messinki 40cm