+ 1 versiota
Nordic Home
Haga Yöpöytä 21cm
Current price 191 EUR
Previous price 239 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Valkoinen |
| Materiaali | MDF |
| Ulkomitta | 37 cm |
| Ulkosyvyys | 32 cm |
| Ulkokorkeus | 13 cm |
| Asennus | Kokoamaton |
| Suurin paino | 20 kg |
| Kokonaispaino | 6 kg |
| Pakkauskoko | (SxLxK): 41,8 x 36,5 x 8,5 cm |
| Pakettien Määrä | 1 st |
| Valmistusmaa | Kiina |
Bedsi Seinälle Kiinnitetty Yöpöytä Luonto
AtHand Kiinnitettävä sängynpääty Natural
Kajsa Sivupöytä Whitewash Oikea Ø40
Eden seinäkiinnitteinen yöpöytä musta
Dock Yöpöytä Luonnollinen 34 x 45 2-pakkaus