FW22 Avesta Cocoon Kattovalaisin Ø55
Wikholm Form
Barcelona kattovalaisin valkoinen 70x54
Current price 309 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
Koko
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Yksinkertainen kattokruunu pellavasta, joka luo pehmeää ja tunnelmallista valoa – täydellinen luomaan harmonista tunnelmaa kotiin. Sopii yhtä hyvin olohuoneeseen kuin makuuhuoneeseen tai eteiseen.
Pyöreä muotoilu ja tekstiilipinta antavat ylellisen ja ajattoman luonteen. Varustettu E27-kannalla (enintään 40W) ja IP22:lla, tämä on harkittu valinta sinulle, joka haluat yhdistää suunnittelun ja toiminnallisuuden valaistuksessasi.
Ominaisuudet
| Mitata | (KxØ): 70x54 cm + 125 cm |
| Värin kuvaus | Valkoinen |
| Lamppu | E27, max 40W |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Sisäänrakennettu himmennin | Ei |
| Johdon pituus | 125 cm |
| Materiaali | Pellava |
| Valmistusmaa | Intia |
Saatat myös pitää
Novoform
Current price 619 EUR
Varastossa
+ 3 versiota
Watt & Veke
Boll Kattovalaisin Linen Natural 65cm
Current price 222 EUR
Previous price 309 EUR
Varastossa
+ 2 versiota
Watt & Veke
Ellipse Kattovalaisin Pellava Natural 80 cm
Current price 282 EUR
Previous price 439 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Globen Lighting
Noah Kattovalaisin Bouclé Valkoinen 70cm
Current price 258 EUR
Previous price 359 EUR
Varastossa