Billie Divaanisohva Vasen Creme Teddy
Blanca 3-istuttava Divaanisohva Cream
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Tutustu eleganttiin ja trendikkääseen sohvaan Blanca, joka tarjoaa täydellisen yhdistelmän tyyliä ja mukavuutta. Tämä 3-istuttava moduulisohva divaanilla on pyöreä muotoilu ja matalat jalat, mikä antaa sille modernin ilmeen. Koristeelliset yksityiskohdat, kuten näkyvät metallikiinnikkeet ja köysi, antavat sohvalle ainutlaatuisen ja rohkean ulkonäön. Nämä yksityiskohdat tekevät sohvasta myös erittäin muunneltavan, sillä voit helposti kytkeä selkänojat ja käsinojat istuinosan kanssa. Kiinnikkeet koostuvat koukuista, jotka napsautetaan helposti metallirenkaisiin.
Sohva on jaettu neljään moduuliin: oikea moduuli, vasen moduuli, keskimmäinen moduuli ja jalkarahi/divaani. Kaikki moduulit, lukuun ottamatta jalkarahia, tulevat irrotettavilla selkänojilla, kun taas sivuilla on myös irrotettavat käsinojat. Huomaa, että käsinojia ei voi vaihtaa paikkaa, eli oikeaa moduulia ei voi käyttää vasemman moduulina ja päinvastoin.
Moduulit kiinnitetään toisiinsa kiinnikkeillä, jotka ovat sohvan alapuolella pitämässä moduulit paikoillaan.
Laajan käsinojien ja ihanan istuinsyvyyden ansiosta voit rentoutua tyylillä. Divaani on siirrettävissä ja sitä voidaan käyttää sohvan jatkona sekä vasemmalla että oikealla puolella tai itsenäisenä istuimena. Myös muita moduuleja voidaan käyttää erikseen – päätät itse!
Rakenne
- 3-paikkainen sohva moduulidivaanilla.
- Päällystetty pehmeällä ja kestävällä huonekalukankaalla.
- Istuinosa, selkänoja ja käsinojat pehmustettu vaahtomuovilla.
Martindale: 29 000
Pilling: 4-5
Hoito-ohjeet
- Suojaa sohva ennen käyttöä tahroilta ja lialta.
- Pidennä sohvan käyttöikää säännöllisellä imuroinnilla.
- Ravistele tyynyt ja pehmusteet säännöllisesti sohvalla.
- Käytä tahrantehokasta puhdistusainetta.
| Divaani Puoli | Siirrettävä |
| Sohvan tyyppi | Divaanisohva |
| Ulkomitta | 288 cm |
| Ulkosyvyys | 95 cm |
| Ulkokorkeus | 75 cm |
| Istuimen leveys | 232 cm |
| Istuimen syvyys | 65 cm |
| Istuinkorkeus | 44 cm |
| Käsinojan leveys | 28 cm |
| Käsinojan syvyys | 62 cm |
| Divaanin leveys | 95 cm |
| Divan istuin | 190 cm |
| Divaani Istuimen leveys | 67 cm |
| Divan istuin | 160 cm |
| Ben | 5 cm |
| Istuintyyny | 60% silputtu vaahto ja 40% silikonivaahto |
| Selkätyyny | Vaahto |
| Runko | Vaneri ja pyökki |
| Kankaiden kestävyys | 100% polyesteriä |
| Irrotettava päällinen | Ei irrotettava |
| Pesuohje | Ei pesua |
| Asennus | Vaatii jonkin verran kokoonpanoa |
| Valmistusmaa | Turkki |
Saatat myös pitää
Billie Divaanisohva Oikea Creme Teddy
Luca Divaanisohva Oikea Creme 309cm
Billie Divaanisohva Oikea Nature
Billie Divaanisohva Vasen Nature
Bobbie 3-istuttava Divaanisohva Oikea Beige 279 cm
Olivia 4-paikkainen divaanisohva oikea luonnonvärinen 297cm
Billie Divaanisohva Oikea Ivory Bouclé
Olet aiemmin katsonut
Mush Kannettava Pöytävalaisin Punainen 20cm
Blossi Mini Kannettava Pöytävalaisin Black/Opal