Capri kulmamoduuli Taupe 120x120
Blanca Oikea Moduuli Cream
Moduuli
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Löydä tyylikäs ja trendikäs Blanca-moduulisohva, joka tarjoaa täydellisen yhdistelmän tyyliä ja mukavuutta. Tämä oikeanpuoleinen moduuli on pyöreämuotoinen ja matalilla jaloilla varustettu, mikä antaa sille modernin ilmeen. Metalli- ja köysiyksityiskohdat antavat sohvalle ainutlaatuisen ja rohkean ulkonäön, joka vie olohuoneesi seuraavalle tasolle. Kiinnitysosat koostuvat hakasista, jotka napsahtavat helposti metallirenkaisiin. Voit yhdistää mielellään muut saman sarjan moduulit luodaksesi kokonaisen sohvan.
Moduuli toimitetaan irrotettavalla selkänojalla ja käsinojalla. Huomaa, että käsinojia ei voi vaihtaa paikkaa, oikeanpuoleista moduulia ei voi käyttää vasemmanpuoleisena ja päinvastoin. Moduulit kiinnitetään toisiinsa kiinnikkeillä, jotka sijaitsevat sohvan alapuolella pitämään moduulit paikoillaan.
Rakenne
- Päällystetty pehmeällä ja kestävällä huonekalukankaalla.
- Istuinosa, selkänoja ja käsinojat ovat vaahtomuovilla täytettyjä.
Hoito-ohjeet
- Käsittele sohva suoja-aineella ennen käyttöä suojataksesi sen tahroilta ja lialta.
- Pidennä sohvan käyttöikää säännöllisellä imuroinnilla.
- Ravistele tyynyt ja pehmusteet säännöllisesti sohvalla.
- Käytä tahrantehokasta puhdistusainetta tahrojen poistoon.
| Sohvan tyyppi | Moduulisohva |
| Moduuli | Oikea Moduuli |
| Ulkomitta | 95 cm |
| Ulkosyvyys | 95 cm |
| Ulkokorkeus | 75 cm |
| Istuimen leveys | 67 cm |
| Istuimen syvyys | 65 cm |
| Istuinkorkeus | 45 cm |
| Käsinojan leveys | 28 cm |
| Käsinojan syvyys | 62 cm |
| Ben | 5 cm |
| Materiaali | Polyesteri |
| Irrotettava päällinen | Ei irrotettava |
| Asennus | Vaatii jonkin verran kokoonpanoa |
| Valmistusmaa | Turkki |
Saatat myös pitää
Capri kulmamoduuli Beige 120x120
Capri 1,5-istuttava sohvaosa oikea käsinoja Taupe 142cm
Capri 1,5-istuttava sohvaosa vasen käsinoja Beige 142cm
Capri 1-istuttava sohvaosa Beige 85cm
Capri 1,5-Sitzer-Sofamodul mit rechter Armlehne Beige 142cm
Capri 1,5-istuttava sohvaosa oikea käsinoja Green 142cm
Capri 1-istuttava sohvaosa Taupe 85cm
Olet aiemmin katsonut
Pyöreä Tarjotin Suuri Musta
Utility konsolipöytä white oak