Block peilipöytä kirkas 60cm
Block peilipöytä nude 60 cm
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Tyylikäs peilipöytä HKlivingiltä. Selkeästi 80-luvulta inspiroitu mutta nykyaikaisella ilmeellä, joka sopii hyvin moderniin ja rohkeaan kotiin. Neliskanttinen muoto peilipäällysteellä tummennetusta lasista. Yhdistä aikaa kestävään koristeluun tai toiseen pöytään sohvan edessä sohvapöytäryhmänä. Pöytä sopii myös sivupöydäksi. Mustaksi petsattu jalka mäntyä ja MDF:ää. Rohkeasti väriä tämän peilipöydän avulla HKlivingiltä!
Max paino (kuormitus): 20 kg.
| Värin kuvaus | Alaston |
| Materiaali | MDF, Korkea, Lasit |
| Ulkomitta | 60 cm |
| Ulkosyvyys | 60 cm |
| Ulkokorkeus | 32 cm |
| Kokonaispaino | 20 kg |
| Pakettien Määrä | 1 st |
| Pakkauskoko | (KxLxP): 75 x 48 x 75 cm |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Tilly Sohvapöytä Marmoria 65cm
Poppy Sohvapöytä Ruskeaksi petsattu Poppelipuu 90x90
Tilly Sohvapöytä Travertiini 65cm
Indie Sohvapöytä Tammi Ø120
Isla-sohvapöytä Hiekka 110cm
Poppy Sohvapöytä Poppel 90x90