+ 1 versiota
Sleepo Collection
Tilly Sivupöytä Travertiini 40cm
Current price 455 EUR
Previous price 569 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Onyx Marmori |
| Materiaali | Onyx-marmori |
| Ulkomitta | 35 cm |
| Ulkosyvyys | 35 cm |
| Ulkokorkeus | 35 cm |
| Kokonaispaino | 36 kg |
| Pakettien Määrä | 1 st |
| Pakkauskoko | (KxPxA): 67 x 68 x 64 cm |
| Valmistusmaa | Intia |
Tilly Sivupöytä Travertiini 40cm
Tilly Sivupöytä Marmori 40cm
Chunky Sivupöytä Ruskeaksi Petsattu Poppeli 40x40 cm
Chunky Sivupöytä Poppel 40x40