Casper-ruokatuoli Ruskea Petsattu/Luonnonvärinen
Bonnie Ruokatuoli Espresso/Hiekka
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Bonnie ruokatuoli tummasta tammesta, jossa on verhoiltu istuin ja selkänoja beigeillä yksityiskohdilla yhdistää pehmeät muodot eksklusiiviseen ja ajattomaan designiin. Elegantti väriyhdistelmä tekee tuolista luonnollisen valinnan sinulle, joka etsit mukavaa ruokatuolia tummasta puusta, joka nostaa koko ruokailutilan ilmettä.
Pehmeät tuolin pyöreät jalat luovat harmonisen ilmeen, kun taas pehmustettu istuin ja selkänoja tarjoavat korkeaa mukavuutta pitkiin illallisiin. Tyylikäs design tekee Bonnie ruokatuolista helpon yhdistää sekä moderneihin että klassisiin ruokapöytiin.
| Värin kuvaus | Espresso/Hiekka |
| Materiaali | Tammi, Polyesteri |
| Mitata | (KxLxS): 80,5x44x48 cm |
| Ulkomitta | 44 cm |
| Ulkosyvyys | 48 cm |
| Ulkokorkeus | 80 cm |
| Istuinkorkeus | 48 cm |
| Istuimen leveys | 44 cm |
| Istuimen syvyys | 46 cm |
| Pinottava | Ei |
| Suurin paino | 110 kg |
| Kääntötoiminto | Ei |
| Irrotettava Istuinpehmuste | Ei |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Martindale | 50000 |
| Asennus | Kokoamaton |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Casper-ruokatuoli Pähkinäpuu/Valkoinen
Nico Ruokailutuoli Luonnonväri
Casper-ruokatuoli Valkoinen Öljytty/Valkoinen
Colin Ruokatuoli Valkoinen Öljytty Tammi