-11%
Dan Form
Boto Baarijakkara Keinonahka Vaaleanruskea
Current price 368 EUR
Previous price 409 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
- Baarijakkara keinonahkaa
- Jauhemaalatut jalat
- Runko koivua
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Vaaleanruskea |
| Ulkomitta | 54 cm |
| Ulkosyvyys | 54 cm |
| Ulkokorkeus | 94 cm |
| Istuin | Tekonahka |
| Jalat/Runko | Metalli |
| Selkänoja | Tekonahka |
| Istuinkorkeus | 68 cm |
| Istuimen syvyys | 33 cm |
| Selkänojan Korkeus | 28.0 cm |
| Vähimmäisostomäärä | 1 st |
| Asennus | Vaatii vain jalkojen kokoamisen |
| Kokonaispaino | 9 kg |
| Pakettien Määrä | 1 st |
| Pakkauskoko | (LxSxK): 56 x 57 x 92 cm |
| Valmistusmaa | Kiina |