Casper Käsinojallinen tuoli Ruskeapetsattu/Luonnonväri
Callum Ruokatuoli Ruskeaksi Petsattu/Valkoinen
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Callum-ruokatuoli Sleepo Collectionilta on ajaton ja pelkistetty tuoli koteihin, joissa arvostetaan designia ja sisustusta. Tuolissa on massiivitammiset jalat, jotka tuovat vakautta ja kestävyyttä. Käsinojat ja selkänoja on valmistettu tammiviilusta, ja petsattu pinta korostaa puun luonnollista syykuviota. Selkänoja on suoralinjainen, mutta sen yläosa kaartuu kevyesti, tarjoten mukavan tuen ruokailun tai pidempien istuntojen aikana. Kaksi keskelle sijoitettua jalkaa tuovat rakenteeseen tukevuutta ja antavat tuolille tunnistettavan ja harkitun ilmeen. Callum sopii hyvin ruokatuoliksi skandinaavisiin keittiöihin ja ruokailutiloihin, joissa luonnonmateriaalit ja selkeä muotokieli ovat keskiössä.
Istuin on verhoiltu ja päällystetty 100 % polyesteritekstiilillä, jonka strukturoitu pinta antaa ylellisen tunnelman. Callum on tuoli, joka sopii yhtä hyvin arkeen kuin erityistilaisuuksiin, joissa kodin sisustussuunnittelun on oltava keskipisteenä.
Tuoli toimitetaan täysin koottuna ja on heti käyttövalmis.
Mitat:
Käsinojan leveys: 7 cm
Selkänojan leveys: 17 cm
Sopii ruokapöydän kanssa
Bauer Ruokapöytä Ruskeaksi Tahrattu 220+50
Bauer Ruokapöytä Ruskeaksi Tahrattu 220+50+50
Bauer Ruokapöytä Ruskeaksi Tahrattu 250+50
Bauer Ruokapöytä Ruskeaksi Tahrattu 250+50+50
Bauer Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu Ø130+50
Laura Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu Tammi 220cm
Laura Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu Tammi 240cm
Laura Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu Tammi Ø130
Ivy ruokapöytä ruskeaksi petsattu 240cm
Ollie Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu Tammi 120 cm
Ollie Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu Tammi 220 cm
Adele Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu Ø110
Adele Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu Ø120
Adele Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu 220x100
- Pyyhi puiset osat tarvittaessa kostealla liinalla ja kuivaa sitten kuivalla liinalla.
- Levitä huonekalujen puhdistus- ja hoitoaine ja pyyhi ylimääräinen kiillotusaine pois.
Tuoli toimitetaan valmiiksi koottuna ja on heti käyttövalmis.
Sen voi tilata yksittäin, mikä antaa sinulle lisäjoustavuutta ja mahdollisuuden mukauttaa tilausta omien tarpeidesi mukaan.
| Värin kuvaus | Ruskeaksi Petsattu |
| Istuin | Kangas istuin polyesteriä |
| Jalat/Runko | Massiivinen tammi |
| Selkänoja | Tammiviilu |
| Ulkomitta | 55 cm |
| Ulkosyvyys | 55 cm |
| Ulkokorkeus | 70 cm |
| Istuinkorkeus | 45 cm |
| Istuimen leveys | 51 cm |
| Istuimen syvyys | 49 cm |
| Selkänojan Korkeus | 25.0 cm |
| Käsinojan leveys | 2 cm |
| Käsinojan syvyys | 55 cm |
| Käsinojan Korkeus | 25 cm |
| Jalkojen Korkeus | 70 cm |
| Pinottava | Ei |
| Vähimmäisostomäärä | 1 st |
| Asennus | Täysin koottu |
| Pakettien Määrä | 1 st |
| Pakkauskoko | (LxSxK): 62 x 57 x 76 cm |
| Valmistusmaa | Vietnam |
Saatat myös pitää
Colin Ruokapöydän Tuoli Käsinojilla Ruskeaksi Petsattu Tammi
Casper Käsinojallinen tuoli Pähkinä/Valkoinen
Casper Käsinojallinen tuoli Ruskeapetsattu
Casper Käsinojallinen tuoli Valkoöljytty/Valkoinen
Casper Käsinojallinen tuoli Karamelli/Valkoinen