+ 6 versiota
Globen Lighting
Iris Kannettava Pöytävalaisin Beige 16 cm
Current price 116 EUR
Previous price 139 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Vihreä |
| Mitata | 26 cm |
| Materiaali | Polykarbonaatti |
| Mukana valonlähde | Kyllä |
| Lamppu | Integroitu LED (1,5W) |
| Sisäänrakennettu himmennin | Kyllä |
| Johdon pituus | 200 cm |
| Sähköliitäntä | Ladattava |
| Valmistusmaa | Kiina |
Iris Kannettava Pöytävalaisin Beige 16 cm
Cannes Pöytävalaisin ruskea
Iris Kannettava Pöytävalaisin Blush 16
Iris Kannettava Pöytävalaisin Mokka 16cm
Mush Kannettava Lamppu Bronzed Brass 20cm
Castello Pöytävalaisin Travertiini 24
Cannes pöytävalaisin Myyrä
Castello Pöytävalaisin Ruskea 35cm
Laya Putevar Lin Aqua/Apricot Orange 50x50
STOFF Nagel Antiikkinen Kynttilä by Ester & Erik Burgundy Red 6-pakkaus