+ 6 versiota
Globen Lighting
Cannes Kannettava Pöytävalaisin Burgundy 26cm
Current price 92 EUR
Previous price 139 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Tumma |
| Mitata | (SxLxK): 25 x 25 x 40 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Lamppu | E27 Max 60W |
| Johdon pituus | 200 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Kiina |
Cannes Kannettava Pöytävalaisin Burgundy 26cm
Cannes Portabel Pöytävalaisin Vihreä 26cm
Cannes Portabel Pöytävalaisin Valkoinen 26cm
Ellen To-Go Kannettava Pöytävalaisin Beige
Butterfly Pöytävalaisin Messinki
Prisma kattovalaisin linen natural Ø35
Smith Tyynyliina Nougat 50x50