+ 1 versiota
Serax
Catherine Pöytävalaisin Matt White
Current price 301 EUR
Previous price 349 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | < h1 >Mattavalkoinen< /h1 > |
| Mitata | (ØxK): 15,4 x 48,5 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Lamppu | GU4/MR11 Max 4W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Kyllä |
| Johdon pituus | 300 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Ruotsi |
Catherine Pöytävalaisin Matt White
Vienda Pöytävalaisin Oak leaf green 47cm
Picasso Pöytävalaisin Mattavalkoinen 46 cm
Picasso Pöytävalaisin Nougat 35cm
Teya Kannettava Pöytävalaisin Warm Grey 26cm