Colin Ruokapöydän Tuoli Mustaksi Petsattu Tammi
Clara Ruokatuoli Mustaksi Petsattu
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Tuolissa on Y-muotoinen selkänoja ja sen klassinen ilme sopii monenlaisiin koteihin. Se sopii täydellisesti ruokapöydän ympärille tai lisäistuimeksi olohuoneeseen tai makuuhuoneeseen.
Etsitpä sitten tuolia päivittäiseen käyttöön tai vain lisäistuimeksi erityistilaisuuksiin, ajattoman muotoilunsa ja kestävien materiaaliensa ansiosta Clara-ruokatuolista tulee suosikkisi.
Sopii ruokapöydän kanssa
Bauer Ruokapöytä Mustaksi Petsattu 220+50
Bauer Ruokapöytä Mustaksi Petsattu 220+50+50
Bauer Ruokapöytä Mustaksi Petsattu 250+50
Bauer Ruokapöytä Mustaksi Petsattu 250+50+50
Bauer Ruokapöytä Mustaksi Petsattu Ø130+50
Istuimen hoito
Istuin vaatii vain vähän huoltoa. Puhdista pinta pehmeällä, hieman kostealla liinalla. Tarvittaessa voit käyttää mietoa, väritöntä saippualiuosta, mutta sitä tulisi välttää liian usein, sillä se voi vaikuttaa narun kestävyyteen.
Vuodon sattuessa
Jos istuimelle läikkyy nestettä, taputtele sitä varovasti väännettyllä liinalla hankaamatta, jotta neste ei imeydy materiaaliin.
Puuosien hoito
Puuosat on lakattu ja ne voidaan puhdistaa kuivalla liinalla. Tarvittaessa pinnan raikastamiseen voidaan käyttää pientä määrää huonekalukiillotusainetta.
Sijoittelu kotona
Älä aseta tuolia suoraan auringonvaloon tai lähelle lämmönlähteitä, kuten pattereita. Lämpö ja kirkas valo voivat vaikuttaa sekä puun että istuinmateriaalin käyttöikään ja ulkonäköön.
Tuoli toimitetaan valmiiksi koottuna ja on heti käyttövalmis.
Sen voi tilata yksittäin, mikä antaa sinulle lisäjoustavuutta ja mahdollisuuden mukauttaa tilausta omien tarpeidesi mukaan.
| Värin kuvaus | Mustaksi Petsattu |
| Materiaali | Kumipuu, Köysi |
| Istuin | Huonekalu köysi |
| Jalat/Runko | Massiivitammea |
| Selkänoja | Massiivitammea |
| Mitata | (LxSxK): 54.5 x 55.5 x 76.5 cm |
| Ulkomitta | 55 cm |
| Ulkosyvyys | 56 cm |
| Ulkokorkeus | 77 cm |
| Istuinkorkeus | 45 cm |
| Istuimen leveys | 43 cm |
| Istuimen syvyys | 37 cm |
| Selkänojan Korkeus | 37.0 cm |
| Käsinojan syvyys | 35 cm |
| Käsinojan Korkeus | 70 cm |
| Jalkojen Korkeus | 48 cm |
| Vähimmäisostomäärä | 1 st |
| Kokonaispaino | 6 kg |
| Pakettien Määrä | 1 st |
| Pakkauskoko | (LxSxK): 71 x 67 x 96 cm |
| Valmistusmaa | Vietnam |
Saatat myös pitää
Casper-ruokatuoli Ruskea Petsattu/Luonnonvärinen
Casper-ruokatuoli Valkoinen Öljytty/Valkoinen
Casper Käsinojallinen tuoli Valkopigmentoitu/Luonnonväri
Casper-ruokatuoli Pähkinäpuu/Valkoinen
Coco Ruokapöydän Tuoli Luonnonvärinen
Colin Ruokatuoli Ruskeaksi Petsattu Tammi