Zed Ruokatuoli Crow Black
Clementina Ruokatuoli Musta/Valkopyökki
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Clementina ruokapöydän tuoli (49,5x53,5x80 cm) yhdistää veistoksellisen muodon toiminnallisiin materiaalivalintoihin. Tuolin istuin ja selkänoja ovat verhoiltu mustalla PU-nahalla sisäpuolelta ja niissä on ulkopuolella pähkinäpuujäljitelmäviimeistely, joka luo lämpimän vaikutelman.
Tuolin jalat koostuvat kapeista metalliputkista, jotka ulottuvat ylös selkänojaa pitkin. Siro design korostaa tuolin visuaalista keveyttä ja tekee siitä helpon yhdistää sekä klassiseen että moderniin sisustukseen. Kestävästä keinonahasta valmistettu pinta tekee Clementinasta helppohoitoisen, mikä tekee siitä erityisen käytännöllisen arjessa.
Tyylikäs vaihtoehto sinulle, joka etsit kestäviä metallisia ja keinonahkaisia ruokapöydän tuoleja pitkällä käyttöiällä, sirolla designilla ja lämpimällä puuluonteella.
| Värin kuvaus | Musta/pähkinä |
| Materiaali | Pähkinäpuuviilu, PU-nahka, täyte ja vaahto |
| Mitata | (BxDxH): 49,5x53,5x80 cm |
| Ulkomitta | 50 cm |
| Ulkosyvyys | 54 cm |
| Ulkokorkeus | 80 cm |
| Istuinkorkeus | 47 cm |
| Istuimen syvyys | 41 cm |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Casper-ruokatuoli Ruskea Petsattu/Luonnonvärinen
Nico Ruokailutuoli Luonnonväri
Must Ruokatuoli Musta 2 kpl
Zed Ruokapöydän tuoli Sage Green
Casper-ruokatuoli Pähkinäpuu/Valkoinen
Olet aiemmin katsonut
Flola Kattolamppu Antiikki Ruskea Ø30
Sijauspatjansuoja PU-pinnoitettu frotee 90x200