Nordic Home
Haga työpöytä 100 cm
Current price 431 EUR
Previous price 539 EUR
Varastossa
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Pöytälevy | Lakattua Tammiviilua |
| Jalat/Runko | Lakattu Kumipuu |
| Ulkomitta | 100 cm |
| Ulkosyvyys | 50 cm |
| Ulkokorkeus | 75 cm |
| Jalkojen Korkeus | 74 cm |
| Korkeus lattiasta pöydän alapintaan/pöytälevyyn | 66 cm |
| Pöydänlevyn Paksuus | 98 mm |
| Laatikko | Laatikko, jonka enimmäiskuorma on 5 kg. |
| Asennus | Vaatii vain jalkojen kokoamisen |
| Suurin paino | 100 kg |
| Kokonaispaino | 18 kg |
| Pakettien Määrä | 1 st |
| Pakkauskoko | (LxSxK): 57 x 105,5 x 13 cm |
| Valmistusmaa | Malesia |