+ 1 versiota
House Doctor
Party penkki taitettava musta 180cm
Current price 379 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Musta |
| Mitata | (KxLxS): 100 x 32 x 43 cm |
| Ulkomitta | 100 cm |
| Ulkosyvyys | 32 cm |
| Ulkokorkeus | 43 cm |
| Materiaali | Teräs |
| Istuinten lukumäärä | 2 st |
| Valmistusmaa | Kiina |
Nadi Penkki Musta 120cm
Nadi penkki luonnonvärinen 81 cm
Tyynyliina Siesta 50x90 2-pack
Future seeds villamatto beige 250x350