Hübsch
Emmy sohvapöytä FSC Ø60
Current price 256 EUR
Previous price 369 EUR
Varastossa
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Luonnonmukainen |
| Pöytälevy | Viiluvaneri, MDF |
| Jalat/Runko | Ek |
| Ulkomitta | 80 cm |
| Ulkosyvyys | 80 cm |
| Ulkokorkeus | 47 cm |
| Jalkojen Korkeus | 47 cm |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Kokonaispaino | 17 kg |
| Valmistusmaa | Vietnam |
Kaia-sohvapöytä Valkoöljytty Tammi 130cm
Gia Sohvapöytä Valkoöljytty Tammi 90 cm
Kaia-sohvapöytä Ruskeaksi Petsattu Tammi 130cm