Diablo Lattiavalaisin Mattavalkoinen/Ruusukulta Hopea Ø50
-32%
Belid
Diablo Kattokruunu Mattavalkoinen/Ruusukulta Ø50
Current price 450 EUR
Previous price 659 EUR
Toimitusaika: 6-11 arkipäivä
Värin kuvaus
Koko
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Diablo on ylellinen valaisinsarja, johon kuuluu katto-, lattia-, pöytä- ja seinävalaisimia klassisessa muotoilussa. Kattolampun varjostimet kehystävät valon pehmeästi ja kauniisti, ja valaisimen elävä ilme antaa kodillesi luonnetta ja persoonallisuutta. Sopii erinomaisesti esimerkiksi olohuoneeseen tai keittiöön. Suunnittelija Joakim Fihn. Valmistettu Varbergissa, Ruotsissa.
Valonlähde ei sisälly.
Valonlähde ei sisälly.
Ominaisuudet
| Mitata | (ØxK): 50 x 19.8 cm |
| Värin kuvaus | Mattavalkoinen/Ruusukultainen |
| Lamppu | E27 Maks. 75 W |
| Sähköliitäntä | Kattopistoke |
| Kokoaminen | Takka-ripustuskoukku |
| Johdon pituus | 280 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Valmistusmaa | Ruotsi |
Saatat myös pitää
+ 2 versiota
Belid
Primus IV kattovalaisin kiiltävä valkoinen/kromi Ø28
Current price 189 EUR
Varastossa
+ 2 versiota
Frandsen
Butterfly Kattokruunu Kromi Ø29
Current price 343 EUR
Previous price 369 EUR
Varastossa
Globen Lighting
Divine kattovalaisin messinki 30 cm
Current price 77 EUR
Previous price 129 EUR
Varastossa
+ 4 versiota
Belid
Picasso Kattovalaisin Nougat Ø18
Current price 143 EUR
Previous price 209 EUR
Varastossa
+ 2 versiota
Belid
Primus IV Kattovalaisin Mattsvart Ø28
Current price 161 EUR
Previous price 189 EUR
Varastossa
+ 10 versiota
Belid
Belle Kattovalaisin Wine Red/Red Violet Ø15
Current price 205 EUR
Previous price 229 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
LOOM Design
Portobello Riippuvalaisin White Ø60cm
Current price 475 EUR
Previous price 509 EUR
Varastossa
Olet aiemmin katsonut
+ 1 versiota
Watt & Veke
Mika Lamppujalka Messinki 40cm
Current price 111 EUR
Previous price 119 EUR
Varastossa
+ 6 versiota
Belid
Buddy Pöytävalaisin Kiiltävä musta/Opaalilasi 33cm
Current price 189 EUR
6-11 arkipäivä