+ 4 versiota
CO Bankeryd
Lennon Kattovalaisin Inky Blue
Current price 48 EUR
Previous price 59 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Mitata | (KxLxS): 15x15x19cm |
| Värin kuvaus | Musta |
| Lamppu | E27 Max 12W |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Sähköliitäntä | Kattopistoke |
| Johdon pituus | 150 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Valmistusmaa | Kiina |
Lennon Kattovalaisin Inky Blue
Lennon Kattovalaisin Grey
Down kattovalaisin 3 musta