+ 2 versiota
Northern
Blush Rail 3 Riippuvalaisin White Matt
Current price 412 EUR
Previous price 519 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Mitata | (KxLxP): 82 x 19 x 15 cm |
| Värin kuvaus | Musta |
| Lamppu | E27 Max 8W LED |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Sisäänrakennettu himmennin | Ei |
| Johdon pituus | 150 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Valmistusmaa | Kiina |
Blush Rail 3 Riippuvalaisin White Matt
Thunder Kattovalaisin Smoke
Lennon Kattovalaisin Grey