Ollie Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu Tammi 220 cm
Edge Ruokapöytä Pähkinäpuu 200+100
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Edge Ruokapöytä Pähkinäpuu 200+100 Dan Formilta on suunniteltu Elvir Hodzicin toimesta ja yhdistää teräviä linjoja elegantteihin materiaalivalintoihin. Pöydän kansi on pähkinäpuuviilutettu, mikä antaa lämpimän sävyn ja eksklusiivisen ilmeen, kun taas kolmionmuotoiset metallijalat luovat ilmavan ja modernin siluetin.
Ruokapöytä on kooltaan 200x100 cm ja siinä on kaksi lisälevyä, jotka helposti pidentävät pöytää 100 cm lisää. Käytännölliset lisälevyt säilytetään pöydän alla silloin kun niitä ei käytetä, mikä tekee tilan luomisesta tarpeen mukaan helppoa.
Edge ruokapöytä pähkinäpuu on harkittu valinta sinulle, joka etsit kestäviä puurunkoisia ruokapöytiä joustavalla toiminnallisuudella. Se sopii yhtä hyvin arkipäivän ruokapöydäksi kuin suurempiin illallisiin. Tyylikäs vaihtoehto sinulle, joka etsit suuria pähkinäpuisia ruokapöytiä ajattomalla designilla.
| Värin kuvaus | Pähkinäpuu |
| Materiaali | Metalli |
| Pöytälevy | Vaneri |
| Jalat/Runko | Metalli |
| Mitata | (LxBxH): 200x100x75 cm |
| Ulkomitta | 100 cm |
| Ulkokorkeus | 75 cm |
| Laajennettava | Kyllä |
| Jatkolevyn Tyyppi | Aseta levy |
| Maksimipituus | 300 cm |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Leah Ruokapöytä Ruskeapetsattu Tammi 220+50+50
Leah Ruokapöytä Valkoöljytty Tammi 220+50+50
Ivy ruokapöytä ruskeaksi petsattu 240cm
Adele Ruokapöytä Pähkinäpuu 220x100
Bauer Ruokapöytä Ruskeaksi Tahrattu 220+50+50
Ollie Ruokapöytä Tammi 220 cm