Black Sivupöytä Matt black S
Nordic Home
Elin Sivupöytä Musta Ø50
Current price 109 EUR
Toimitusaika: 3-5 viikkoa
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Pyöreä musta sivupöytä, jossa on rottinkinen hylly. Pöytä sopii täydellisesti yöpöydäksi tai pieneksi pöydäksi olohuoneeseen.
Avoimen hyllyn ansiosta on helppo sijoittaa koriste-esineitä luodaksesi kutsuvan ja persoonallisen sisustuksen.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Musta |
| Materiaali | MDF, Metalli |
| Mitata | (KxLxS): 50x50x50 cm |
| Ulkomitta | 50 cm |
| Ulkosyvyys | 50 cm |
| Ulkokorkeus | 50 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Pitkäsivu | 28 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Lyhytsivu | 28 cm |
| Korkeus lattiasta pöydän alapintaan/pöytälevyyn | 48 cm |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Suurin paino | 35 kg |
| Valmistusmaa | Kiina |
Olet aiemmin katsonut
+ 3 versiota
Martinelli Luce
Pipistrello Pöytävalaisin LED Kiiltävä Musta
Current price 1 581 EUR
Previous price 2 195 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Nuura
Apiales 1 kattovalaisin Satin Black/Opal Large
Current price 201 EUR
Previous price 249 EUR
9-16 arkipäivä