-21%
Nordic Home
Elin Sohvapöytä Musta Ø80
Current price 167 EUR
Previous price 209 EUR
Toimitusaika: 3-5 viikkoa
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Musta pyöreä sohvapöytä koristeellisella rottinkihyllyllä yhdistää modernin suunnittelun käytännölliseen toimivuuteen. Pyöreä muoto luo pehmeän ja tyylikkään ilmeen.
Ideaalinen pieniin olohuoneisiin tai lisänä suuremmalle sohvapöydälle. Halkaisija 80 cm ja korkeus 40 cm.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Musta |
| Materiaali | MDF, Metalli |
| Mitata | (KxLxS): 40x80x80 cm |
| Ulkomitta | 80 cm |
| Ulkosyvyys | 80 cm |
| Ulkokorkeus | 40 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Pitkäsivu | 49 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Lyhytsivu | 49 cm |
| Korkeus lattiasta pöydän alapintaan/pöytälevyyn | 38 cm |
| Hyllytaso | 1 |
| Valmistusmaa | Kiina |