Elsa Jatkolevy Espresso 50x90
Elsa Ruokapöytä Espresso 180cm
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Elsa ruokapöytä tummasta tamminahasta on elegantti ja ajaton ruokapöytä, joka toimii luonnollisena kokoontumispaikkana kodissa. Suorakulmainen muoto tarjoaa runsaasti tilaa perheelle ja vieraille.
Pöydän pyöreät jalat koristeellisilla messingiyksityiskohdilla antavat sille eksklusiivisen ilmeen. Pöytä on 180 cm pitkä ja sitä voidaan jatkaa Elsa Lisälevyllä 50 cm lisäjoustavuuden saavuttamiseksi.
Lisälevy myydään erikseen.
| Värin kuvaus | Espresso |
| Materiaali | Tammiviilu |
| Mitata | (KxLxS): 75x180x95 cm |
| Ulkomitta | 180 cm |
| Ulkosyvyys | 95 cm |
| Ulkokorkeus | 75 cm |
| Korkeus lattiasta pöydän alapintaan/pöytälevyyn | 65 cm |
| Pöydänlevyn Paksuus | 3 mm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Pitkäsivu | 167 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Lyhytsivu | 82 cm |
| Istuinten lukumäärä | 4 st |
| Laajennettava | Kyllä |
| Sisältää Jatkolevyn | Ei |
| Jatkolevyn Tyyppi | Lisälevy |
| Maksimipituus | 230 cm |
| Valmistusmaa | Kiina |
Yhdistä seuraaviin
Saatat myös pitää
Leah Ruokapöytä Ruskeapetsattu Tammi 220+50+50
Ollie Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu Tammi 220 cm
Leah Ruokapöytä Valkoöljytty Tammi 220+50+50
Ivy ruokapöytä ruskeaksi petsattu 240cm
Ollie Ruokapöytä Tammi 220 cm