Zed Ruokapöydän tuoli Sage Green
HKliving
Endless Ruokatuoli Velvet Lychee Pink
Current price 618 EUR(2–pak)
Toimitusaika: 3-4 viikkoa
Värin kuvaus
2
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Syvä väri ja tasapainoinen muoto kohtaavat tässä elegantissa ruokapöydän tuolissa, joka on päällystetty samettikankaalla sävyssä Lychee. Lämmin vaaleanpunainen sävy antaa huoneelle energiaa ja ylellisyyttä ilman, että se tuntuu ylivoimaiselta.
Mukava istuin ja hienostunut siluetti tekevät tuolista täydellisen sekä arkeen että juhlaan.
Ilmaisuvoimainen valinta sinulle, joka haluat lisätä väriä ja muotoilua ruokailutilaan.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Pink |
| Materiaali | Kromattu teräs |
| Istuin | 20% Vaahto, 10% Tekstiili (95% Polyesteri, 5% Puuvilla) |
| Jalat/Runko | Kromattu teräs |
| Selkänoja | Kromattu teräs |
| Mitata | (KxLxS): 83,5x51,5x62,5 cm |
| Ulkomitta | 51 cm |
| Ulkosyvyys | 62 cm |
| Ulkokorkeus | 83 cm |
| Istuinkorkeus | 49 cm |
| Istuimen leveys | 46 cm |
| Istuimen syvyys | 48 cm |
| Selkänojan Korkeus | 35.0 cm |
| Pinottava | Ei |
| Suurin paino | 120 kg |
| Kääntötoiminto | Ei |
| Irrotettava Istuinpehmuste | Ei |
| Martindale | 100000 |
| Asennus | Täysin koottu |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
+ 3 versiota
Dan Form
Myydään 2-pakkauksessa!
Current price 390 EUR(2–pak)
Previous price 558 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Bloomingville
Marlo Ruokatuoli Bouclé Valkoinen
Current price 308 EUR(2–pak)
Previous price 338 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Sleepo Collection
Coco Ruokapöydän Tuoli Luonnonvärinen
Current price 222 EUR(2–pak)
Previous price 278 EUR
Varastossa
Bloomingville
Corte Ruokapöydän tuoli Harmaa
Current price 132 EUR(2–pak)
Previous price 438 EUR
Varastossa
+ 1 versiota
Sleepo Collection
Bonnie Ruokapöydän Tuoli Luonnonväri
Current price 222 EUR(2–pak)
Previous price 278 EUR
Varastossa