Falkner 3-istuttava Sohva Beige
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Falkner 3-istuttava sohva on tyylikäs ja moderni huonekalu, jossa on hienovaraisia 70-luvun inspiroimia elementtejä. Sen selkeät linjat, matala selkänoja ja elegantti ilme tekevät siitä täydellisen valinnan nykyaikaiseen kotiin. Oscar-vaaleanbeige-kankaalla (#1) verhoiltu Falkner tarjoaa tasapainoisen yhdistelmän estetiikkaa ja mukavuutta.
Sohva toimitetaan kahden irrotettavan selkätyynyn ja kahden koristetyynyn kanssa, mikä mahdollistaa istuinmukavuuden ja tyylin säätämisen omien mieltymystesi mukaan. Aseta tyynyt kutsuvan tunnelman luomiseksi tai poista ne minimalistisemman ilmeen saavuttamiseksi.
Falkner on varustettu Nozag-jousituksella, joka takaa pitkäikäisen mukavuuden ja kestävyyden. Runko on päällystetty polyeteeripehmusteella, synteettisellä vanulla ja kankaalla, kun taas istuin ja selkänoja sisältävät korkeajoustoista kylmävaahtoa ja synteettistä vanua lisätuen ja miellyttävän istumiskokemuksen takaamiseksi.
Valmistettu Euroopassa FSC®-sertifioidusta puusta, Falkner edustaa kestävyyttä ja laatua keskittyen ympäristöystävälliseen ja vastuulliseen tuotantoon. Täydellinen sohva sinulle, joka haluat yhdistää ajattoman muotoilun ja modernin mukavuuden.
| Sohvan tyyppi | 3-istuttava |
| Ulkomitta | 246 cm |
| Ulkosyvyys | 105 cm |
| Ulkokorkeus | 67 cm |
| Istuimen leveys | 184 cm |
| Istuimen syvyys | 74 cm |
| Istuinkorkeus | 42 cm |
| Ben | Ø4,5cm |
| Kankaiden kestävyys | Oscar #1 ljusbeige |
| Martindale | 100000 |
| Pilling | 4-5 |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |