Oru Sivupöytä Ruostumaton Teräs Matt Ø50
Nordic Home
Filippa Sivupöytä Oliivinvihreä 45x45
Current price 99 EUR
Toimitusaika: 3-5 viikkoa
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Filippa neliömäinen sivupöytä vihreässä metallissa yhdistää modernin muotoilun käytännölliseen toimivuuteen. Pehmeä vihreä sävy luo lämpimän ja trendikkään tunnelman huoneeseen ja toimii yhtä hyvin sivupöytänä kuin apupöytänä.
Hyllytaso tarjoaa lisätilaa säilytykseen tai koristeille, kun taas koristeellinen reunus ja ohuet jalat luovat elegantin ja ilmavan ilmeen. Mitat: 45 x 45 cm, korkeus 44,3 cm.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Oliivinvihreä |
| Materiaali | Metalli |
| Mitata | (KxLxS): 44,3x45x45 cm |
| Ulkomitta | 45 cm |
| Ulkosyvyys | 44 cm |
| Ulkokorkeus | 45 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Pitkäsivu | 29 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Lyhytsivu | 29 cm |
| Pöydänlevyn Paksuus | 10 mm |
| Hyllytaso | 1 |
| Suurin paino | 40 kg |
| Valmistusmaa | Kiina |