Laura sohvapöytä musta 120 cm
Filippa Sohvapöytä Musta 75x75
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Musta metallinen Filippa-neliömäinen sohvapöytä yhdistää tyylikkään muotoilun käytännölliseen toimivuuteen. Sen minimalistinen muoto ja ohuet suorat jalat luovat modernin ja ilmavan ilmeen, joka sopii täydellisesti sekä pieniin että suuriin olohuoneisiin.
Sisäänrakennettu hylly antaa ylimääräistä säilytystilaa lehdille, kaukosäätimille tai koristeellisille yksityiskohdille, samalla kun koristeellinen reunus pöytälevyn ympärillä luo elegantin kokonaisvaikutelman. Mitat: 75 x 75 cm, korkeus 34,3 cm.
| Värin kuvaus | Musta |
| Materiaali | Metalli |
| Mitata | (KxLxS): 34,3x75x75 cm |
| Ulkomitta | 75 cm |
| Ulkosyvyys | 75 cm |
| Ulkokorkeus | 34 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Pitkäsivu | 52 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Lyhytsivu | 52 cm |
| Korkeus lattiasta pöydän alapintaan/pöytälevyyn | 30 cm |
| Hyllytaso | 1 |
| Suurin paino | 40 kg |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Nicola Sohvapöytä Marmori Greige Ø95
Hang Out sohvapöytä tumma tammi/messinki
Brutus Sohvapöytä Hiekka
Stone sohvapöytä Betoni 65 x 45
Chunky Sohvapöytä Poppel 90x90
Sunday Sohvapöytä Sand 135cm