Forma yöpöytä natural
-29%
Hübsch
Forma rahi sand/natural
Current price 213 EUR
Previous price 299 EUR
Varastossa. Toimitetaan välittömästi.
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Forma Tuoli
Forma Tuoli on valmistettu terävillä muodoilla, ja se erottuu varmasti missä tahansa huoneessa. Valmistettu FSC-sertifioidusta puusta, tämä tuoli ei ainoastaan tarjoa ripauksen luonnollista kauneutta, vaan myös kestävää elämäntapaa. Tammiviilu ja polyesterimateriaali luovat sekä kestävän että tyylikkään veistoksellisen ulkonäön. Tämä tuoli toimitetaan kiinteällä istuinpehmusteella.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Hiekka/Luonnonväri |
| Mitata | (SxLxK): 39 x 39 x 46 cm |
| Istuin | <div> Täytetty istuin 100 % polyesterilla </div> |
| Jalat/Runko | MDF-levyä tammiuurnalla |
| Suurin paino | 120 kg |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Kokonaispaino | 11 kg |
| Vähimmäisostomäärä | 1 st |
| Valmistusmaa | Vietnam |