-38%
Herstal
Gil il Grande Pöytävalaisin Messinki
Current price 74 EUR
Previous price 119 EUR
Toimitusaika: 6-11 arkipäivä
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Gil il Grande on Herstalin pöytävalaisin, jossa on moderni mutta samalla klassinen muotoilu. Sopii täydellisesti olohuoneeseesi tai makuuhuoneeseesi. Valmistettu metallista messingin värisenä ja valkoisella varjostimella. Mukana tulee 200 cm pitkä musta johto.
Valonlähde ei sisälly.
Valonlähde ei sisälly.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Messinki |
| Mitata | (KxK): 14 x 37 cm |
| Materiaali | Metalli/Lasi |
| Lamppu | G9 Max 33W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Ei |
| Johdon pituus | 200 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Kiina |