Castello Pöytävalaisin Ruskea 24
Gino Pöytävalaisin Ruskea 20
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Gino-pöytävalaisin on elegantti valaisin, jolla on pehmeä muotoilu ja ainutlaatuiset materiaalivalinnat. Jalusta on valmistettu massiivikivestä, ja se on yhdistetty aidosta messingistä valmistetuilla yksityiskohdilla ja pellavaisesta varjostimesta, joka levittää miellyttävää ja lämmintä valoa. Valaisimen muotoilu tekee siitä ajattoman sisustuselementin, joka sopii yhtä hyvin olohuoneeseen, makuuhuoneeseen kuin toimistoonkin.
Kivijalustassa on messinkinen kosketuspainike, joka toimii virtakytkimenä. Huomaathan, että valaisinta itsessään ei voi himmentää, mutta himmennystoiminto aktivoituu vain, kun lamppua käytetään yhdessä kolmiportaisesti himmennettävän LED-valonlähteen kanssa.
Gino toimitetaan 200 cm pitkällä beigenvärisellä tekstiilijohdolla ja pistokkeella. Valonlähde ei sisälly toimitukseen.
| Värin kuvaus | Ruskea |
| Mitata | (ØxK): 20 x 56 cm |
| Materiaali | Kivi, Metalli |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Lamppu | E14 Max 40W |
| Johdon pituus | 200 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Castello Pöytävalaisin Ruskea 35cm
Iris Pöytävalaisin Mocha 35
Castello Pöytävalaisin Travertiini 24
Hubble Read pöytävalaisin musta