Liila 1 seinä-/kattovalaisin Light Silver/Opal Small
Glint Seinävalaisin Opal/Harjattu Messinki 25 cm
Koko
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Glint Seinävalaisin Northernilta on ruotsalaisen Felix Isidorssonin suunnittelema ja yhdistää skandinaavisen pelkistyksen pehmeään valoon, joka luo lämpimän ja kutsuvan tunnelman.
Pienempi malli, jossa on 25 cm pyöreä varjostin, on valmistettu suupuhalletusta opaalilasista, harjatusta messingistä, alumiinista ja teräksestä – materiaaleista, jotka tarjoavat sekä kestävyyttä että ajattoman ilmeen. Seinävalaisin sopii täydellisesti makuuhuoneeseen, eteiseen tai pienempiin työtiloihin, joissa kaivataan hillittyä mutta toimivaa valoa.
Valkoinen 200 cm pitkä johto on varustettu on/off-kytkimellä, mikä mahdollistaa joustavan sijoittelun ja tekee valaisimesta helppokäyttöisen eri tiloissa.
Himmennettävä integroitu LED 8 W, 2700 K, vaihdettava LED-moduuli.
| Värin kuvaus | Opal/Brushed Brass |
| Mitata | ø25cm |
| Materiaali | Lasi / Messinki / Aluminium / Teräs / PC / PVC / Kupari |
| Mukana valonlähde | Kyllä |
| Lamppu | LED 8 W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Kyllä |
| Johdon pituus | 200 cm |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Harlekin Duo Seinävalaisin Messinki
Game Seinävalaisin Messinki 70cm
Zenith Seinälamppu Burnished brass 29cm