Lao Penkki Sametti Tumma Oliivi 160 cm
Hiro Penkki Off White 120cm
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Hiro Penkki Off White boucléssa on skulpturaalinen penkki, joka on saanut inspiraationsa japanilaisesta minimalismista, jossa puhdas geometria kohtaa pehmeän mukavuuden. Sylinterimäiset istuimet ja tasapainoinen rakenne luovat graafisen ilmeen, joka tuntuu samanaikaisesti lämpimältä ja kutsuvalta.
Rakennebouclé-verhoilu off whitessa antaa pehmeän ja taktiilisen ilmeen, jossa on hienovaraisia sävyvaihteluita, jotka korostavat huonekalun eksklusiivista tunnelmaa. Täytetty istuin tarjoaa mukavan istumismukavuuden, kun taas selkänoja toimii sekä tukena että käytännöllisenä kahvana helppoa sijoittelua varten. Täydellinen eteisessä, makuuhuoneessa tai olohuoneessa, missä haluat yhdistää toiminnallisen istumapaikan skulpturaaliseen muotoiluun.
Suunnitellut Kristian Sofus Hansen & Tommy Hyldahl
| Värin kuvaus | Off White |
| Mitata | (KxLxS): 48,5x120x39 cm |
| Ulkomitta | 120 cm |
| Ulkosyvyys | 39 cm |
| Ulkokorkeus | 48 cm |
| Istuinkorkeus | 48 cm |
| Istuimen leveys | 120 cm |
| Istuimen syvyys | 39 cm |
| Materiaali | bouclé |
| Istuinten lukumäärä | 2 st |
| Irrotettava Istuinpehmuste | Ei |
| Kokonaispaino | 22 kg |
| Martindale | 100000 |
| Valmistusmaa | Kiina |