Globen Lighting
Hubble Read pöytävalaisin musta
Current price 124 EUR
Previous price 169 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Musta |
| Mitata | (KxLxK): 6x20x12cm |
| Materiaali | Metalli |
| Mukana valonlähde | Ei |
| Lamppu | GU10 Max 28W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Ei |
| Johdon pituus | 200 cm |
| Sähköliitäntä | Seinäpistoke |
| Valmistusmaa | Kiina |
Hubble Read pöytävalaisin musta
Hubble Read Lattialamppu Harjattua Messinkiä 120cm
Cannes Pöytävalaisin Valkoinen
Hubble Seinävalaisin Valkoinen
Hubble 5 Spotlight musta
Hubble Seinävalaisin Musta
Cannes Lattiavalaisin Mud
Curve 3 kattolamppu vihreä
Pomino Aurinkovarjo Musta/Tiikki Ø330
Novo Sohvapöytä Taupe Ø50
Powder Pussilakana EKO Vaaleansininen/Tummansininen 150x210