Black Sivupöytä Matt black M
Broste Copenhagen
Jelly Sivupöytä Musta 36cm
Current price 129 EUR
Toimitusaika: 3-4 viikkoa
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Jelly-sivupöytä emaloidulla pinnalla on leikkisä ja elegantti yksityiskohta, joka tuo tilaan luonnetta.
Kiiltävä viimeistely luo eloisan ilmeen ja väri lisää syvyyttä.
Täydellinen sohvan viereen tai tyylikkääksi yöpöydäksi.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Musta |
| Materiaali | Mattapulverimaalattu rauta |
| Ulkomitta | 36 cm |
| Ulkosyvyys | 36 cm |
| Ulkokorkeus | 36 cm |
| Asennus | Täysin koottu |
| Kokonaispaino | 3 kg |
| Valmistusmaa | Intia |
Saatat myös pitää
+ 1 versiota
Urban Nature Culture
Current price 99 EUR
Varastossa
+ 3 versiota
101 Copenhagen
Big Foot Sivupöytä Coffee Low
Current price 496 EUR
Previous price 709 EUR
Varastossa
House Doctor
Montre Sivupöytä Antiikki Ruskea
Current price 201 EUR
Previous price 249 EUR
Varastossa