Lilo 2-istuttava Sohva Light Beige 192cm
Kuon 2-istuttava Sohva Boucla Beige 137cm
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Kuon-sohva Blomukselta on osa huonekalukokoelmaa, jonka on suunnitellut japanilainen muotoilija Kazushige Miyake, ja jossa yksinkertaisuus yhdistyy hienostuneeseen estetiikkaan. Sohvassa on pelkistetty mutta harkittu muotoilu, jossa on pyöreät, pehmeät muodot ja sileät reunat, jotka luovat tasapainoisen ilmeen. Se on suunniteltu erityisesti tarjoamaan turvallisuuden ja mukavuuden tunnetta korkean ja tukevan selkänojan ansiosta, joka ympäröi ja luo viihtyisän vaikutelman istuttaessa.
Kuon-sohva sopii täydellisesti pieniin olohuoneisiin, lounge-tiloihin, eteisiin tai osaksi harmonista sisustusta vierastalossa. Tyylikkään, täysin verhoillun selkänojan ansiosta sohva toimii kauniisti sekä huoneen keskellä että seinää vasten ja muodostaa tyylikkään keskipisteen sijainnista riippumatta. Ajaton muotoilu ja käytännöllinen toteutus tekevät sohvasta joustavan valinnan sinulle, joka etsit minimalistista sohvaa, jossa on korkea mukavuus, pyöristetty designsohva tai elegantti lounge-sohva tukevalla selkänojalla.
Kuon yhdistää estetiikan ja toiminnallisuuden tavalla, joka tekee siitä pitkäaikaisen investoinnin kaikille, jotka haluavat luoda kodikkaan ja tyylikkään ilmapiirin kotiin.
| Sohvan tyyppi | 2-istuttava |
| Ulkomitta | 137 cm |
| Ulkosyvyys | 71 cm |
| Ulkokorkeus | 69 cm |
| Istuimen syvyys | 50 cm |
| Istuinkorkeus | 45 cm |
| Materiaali | 100 % kierrätettyä polypropeenia |
| Valmistusmaa | Puola |
Saatat myös pitää
Moon 3-istuttava Sohva Sametti Greige 190cm
Billie 2-istuttava Sohva Nature
Alba 2-istuttava sohva beige 218cm
Åre 2-istuttava Sohva Valkoinen 177cm
Blanca 3-istuttava Sohva White Bouclé
Moon 4-istuttava Sohva Bouclé Beige 240cm
Moon 4-istuttava Sohva Sametti Greige 240 cm
Olet aiemmin katsonut
Hubble Pöytävalaisin Musta
Pomino Aurinkovarjo Musta/Tiikki Ø330
Novo Sohvapöytä Taupe Ø50