+ 5 versiota
Karup Design
Folk Vuodesohva Luonnonväri/Beige 190cm
Current price 821 EUR
Previous price 999 EUR
Varastossa
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Ulkomitta | 190 cm |
| Ulkosyvyys | 130 cm |
| Ulkokorkeus | 73 cm |
| Istuimen leveys | 190 cm |
| Istuimen syvyys | 65 cm |
| Istuinkorkeus | 35 cm |
| Sängyn mitat | 130 x 190 cm |
| Ben | 13 cm korkeat mäntyjalat |
| Kokonaispaino | 39 kg |
| Suurin paino | 350 kg |
| Istuintyyny | 14 cm paksu futon-patja sekakuitutäytteellä & vaahtoydin |
| Selkätyyny | 14 cm paksu futon-patja sekakuitutäytteellä & vaahtoydin. Selkänoja: 55 cm |
| Runko | Mäntypuu |
| Irrotettava päällinen | Ei irrotettava |
| Pesuohje | Pyyhi vain kuivalla liinalla |
| Asennus | Kokoamaton |
| Valmistusmaa | Puola/Viro |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
Folk Vuodesohva Luonnonväri/Beige 190cm
Roots Vuodesohva Luonnollinen/Natural 140 cm
Roots Vuodesohva Luonnollinen/Beige 140 cm
Roots Vuodesohva Luonnollinen/Olive Green 140 cm
Åre 2-istuttava Sohva Valkoinen 177cm
Billie 2-istuttava Sohva Ivory Bouclé
Billie Divaanisohva Oikea Ivory Bouclé
Atlas Ruukku Raaka Harmaa Terrakotta Ø14
Correct-seinävalaisin mattavalkoinen 13 cm
Andersen Leikkuulauta Tammi Medium