CO Bankeryd
Air 73 Kattovalaisin Musta
Current price 336 EUR
Previous price 359 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Mitata | (K x Ø): 13.3 x 5.4 cm |
| Värin kuvaus | Mattavalkoinen |
| Lamppu | 5 x GU10 LED enintään 5 W |
| Sisäänrakennettu himmennin | Ei |
| Sähköliitäntä | Kattopistoke |
| Johdon pituus | 120 cm |
| Materiaali | Metalli |
| Valmistusmaa | Ruotsi |
Blush Rail 3 Riippuvalaisin White Matt
Ball Kattovalaisin Kromi Ø18
Picasso Kattovalaisin Nougat Ø18
Primus IV kattovalaisin kiiltävä valkoinen/kromi Ø28
Primus IV Kattovalaisin Mattsvart Ø28