Bauer Ruokapöytä Valkoinen Öljytty Tammi Ø130+50
Ludo Ruokapöytä Oak Ø130
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Ludo-ruokapöytä Woudilta on visuaalisesti vahva pylväspöytä, joka yhdistää yksinkertaisuuden ja tasapainon muotoilussaan. Pyöreä puinen pöytälevy ja keskitetty jalka luovat harmonisen ilmeen ja tarjoavat runsaasti jalkatilaa.
Huolellisesti suunniteltu rakenne mahdollistaa lisäistuimien helpon sijoittamisen pöydän ympärille, mikä tekee Ludosta joustavan ja kutsuvan valinnan arkeen ja yhdessäoloon.
| Värin kuvaus | Valkopigmentoitu lakattu tammi |
| Materiaali | Valkopigmentoitu lakattu tammi |
| Pöytälevy | ø130 cm |
| Korkeus lattiasta pöydän alapintaan/pöytälevyyn | 71 cm |
| Pöydänlevyn Paksuus | 30 mm |
| Suurin paino | 25 kg |
| Pakettien Määrä | 2 st |
| Kokonaispaino | 51 kg |
| Valmistusmaa | Liettua |
Saatat myös pitää
Laura Ruokapöytä Valkoöljytty Tammi Ø130
Bauer Ruokapöytä Tammi Ø130+50
Adele Ruokapöytä Ovaali Valkopigmentoitu Tammi 220 cm
Laura Ruokapöytä Ruskeaksi Petsattu Tammi Ø130
Bauer Ruokapöytä Mustaksi Petsattu Ø130+50
Adele Ruokapöytä Ulosvedettävä Valkopigmentoitu Tammi Ø 130 + 50 cm
Adele Ruokapöytä Valkopigmentoitu Tammi Ø 130
Olet aiemmin katsonut
Birdy Short Seinävalaisin Black/Brass
Paletti Lounge Kulmaosa Rock grey