-20%
Nordic Home
Märta Ruokapöytä Tumma espresso 190/290cm
Current price 956 EUR
Previous price 1 195 EUR
Toimitusaika: 3-5 viikkoa
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Märta ruokapöytä tummalla tamminauhalla on jatkettava ruokapöytä, joka yhdistää toiminnallisuuden ja elegantin muotoilun. Täydellinen sekä arkeen että suurempiin illallisiin.
Pöytä on alkuperäisessä mitassaan 190 cm ja sitä voidaan jatkaa jopa 290 cm pitkäksi. Joustava ja tyylikäs ruokapöytä moderneihin koteihin.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Tumma espresso |
| Materiaali | Vaneri tammiviilulla ja massiivinen täyssauvainen tammi |
| Pöytälevy | MDF, Tammiviilu |
| Mitata | (KxLxS): 75x290x95 cm |
| Korkeus lattiasta pöydän alapintaan/pöytälevyyn | 63 cm |
| Pöydänlevyn Paksuus | 2 mm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Pitkäsivu | 182 cm |
| Pöydänjalkojen välimatka - Lyhytsivu | 88 cm |
| Istuinten lukumäärä | 6 st |
| Laajennettava | Kyllä |
| Sisältää Jatkolevyn | Kyllä |
| Jatkolevyn Tyyppi | Aseta levy |
| Asennus | Kokoamaton |
| Suurin paino | 80 kg |
| Valmistusmaa | Kiina |