Julian Sivupöytä Greige Ø50
Nordic Home
Mona Sivupöytä Oliivinharmaa Ø50
Current price 129 EUR
Toimitusaika: 3-5 viikkoa
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Mona sivupöytä oliivinvärinen on moderni ja koristeellinen pyöreä sivupöytä, joka sopii täydellisesti sohvan vierelle tai pieneksi sohvapöydäksi.
Tyylikäs muoto tekee pöydästä helposti sijoitettavan eri huoneisiin. Halkaisija 50 cm ja korkeus 55 cm.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Oliivinharmaa |
| Materiaali | MDF |
| Mitata | (KxLxS): 55x50x50 cm |
| Ulkomitta | 50 cm |
| Ulkosyvyys | 50 cm |
| Ulkokorkeus | 55 cm |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Valmistusmaa | Kiina |
Saatat myös pitää
Nordic Home
Current price 139 EUR
Varastossa
Urban Nature Culture
Macy A Sivupöytä Walnut 55cm
Current price 181 EUR
Previous price 209 EUR
Varastossa
Sleepo Collection
Travis Sivupöytä Travertiini Ø50
Current price 383 EUR
Previous price 479 EUR
Varastossa
Umage
Audacious sivupöytä black oak/sterling 40x60
Current price 455 EUR
Previous price 569 EUR
Varastossa
+ 2 versiota
Woud
Sentrum sivupöytä ruskea Ø 40
Current price 422 EUR
Previous price 549 EUR
Varastossa