-21%
Nordic Home
Mona Sohvapöytä Taupe Ø80
Current price 167 EUR
Previous price 209 EUR
Toimitusaika: 3-5 viikkoa
Värin kuvaus
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Mona sohvapöytä värissä Olive on moderni ja koristeellinen pyöreä sohvapöytä. Ristikkäinen uritettu jalusta antaa pöydälle ainutlaatuisen ja tyylikkään ilmeen.
Sileä pöytälevy tasapainottaa rakenteellista jalustaa. Halkaisijaltaan 80 cm ja korkeudeltaan 45 cm pöytä sopii täydellisesti olohuoneeseen.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Taupe |
| Materiaali | MDF |
| Mitata | (KxLxS): 45x80x80 cm |
| Ulkomitta | 80 cm |
| Ulkosyvyys | 80 cm |
| Ulkokorkeus | 45 cm |
| Asennus | Täysin koottu |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Valmistusmaa | Kiina |