+ 3 versiota
Sleepo Collection
Casper-ruokatuoli Ruskea Petsattu/Luonnonvärinen
Current price 175 EUR
Previous price 219 EUR
Varastossa
Värin kuvaus
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Musta/Valkoinen |
| Istuin | Tekstiilit |
| Jalat/Runko | Teräs |
| Selkänoja | Poppel, Koivu |
| Mitata | (MxP x L x K): 51,5 x 46 x 80 cm |
| Ulkomitta | 51 cm |
| Ulkosyvyys | 46 cm |
| Ulkokorkeus | 80 cm |
| Istuinkorkeus | 46 cm |
| Suurin paino | 120 kg |
| Valmistusmaa | Kiina |
Casper-ruokatuoli Ruskea Petsattu/Luonnonvärinen
Nico Ruokailutuoli Luonnonväri
Colin Ruokatuoli Tammi
Casper-ruokatuoli Valkoinen Öljytty/Valkoinen
Bullo Plafondi Opaali/Messinki
Fontana pyyhe EKO harmaa 30x50
Sono Roskakori Musta