-38%
Hübsch
Open seinäkiinnitteinen yöpöytä natural
Current price 105 EUR
Previous price 169 EUR
Toimitusaika: 9-16 arkipäivä
1
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
Mer från
Seinäkiinnitys sängynpääty/hylly Hübschilta. Valmistettu FSC-sertifioidusta tammi-viilusta. Sen minimalistinen muotoilu täydentää helposti minkä tahansa esteettisen ilmeen. Kaksi laatikkoa tarjoavat runsaasti säilytystilaa yhdessä avohyllyjen kanssa. Tämä monipuolinen huonekalu voidaan kiinnittää seinään lähelle sänkyäsi tai eteiseen, ja sitä voidaan jopa peilata käytettäväksi sängyn molemmin puolin. Hyvästit sotkulle ja tervetuloa tilaa säästävään ja kompaktiin ratkaisuun Hübschin Openin kanssa.
Ominaisuudet
| Värin kuvaus | Luonnollinen |
| Materiaali | MDF, Vanerilevy |
| Ulkomitta | 40 cm |
| Ulkosyvyys | 20 cm |
| Ulkokorkeus | 20 cm |
| Hyllytaso | Maximipaino hyllytasoa kohden: 2 kg. Hyllytasojen välinen etäisyys: 8 cm. |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Kokonaispaino | 6 kg |
| Valmistusmaa | Vietnam |