Hübsch
Always jakkara natur
Current price 107 EUR
Previous price 169 EUR
Varastossa
Ilmainen toimitus noutopisteeseen ostoksille yli 79 €
Kotiinkuljetus 29 €
Palautusmaksu: 7 € (noutopiste) 39 € (kotiinkuljetus)
Avoin kauppa 14 päivää
| Värin kuvaus | Musta |
| Mitata | (ØxK): 38 x 46 cm |
| Istuin | I'm here to help you with your translation needs. How can I assist you today? |
| Jalat/Runko | Teräs |
| Suurin paino | 120 kg |
| FSC-sertifioitu | Kyllä |
| Kokonaispaino | 6 kg |
| Vähimmäisostomäärä | 1 st |
| Valmistusmaa | Kiina |